Výsuvné markýzy - Polokazetové

Polokazetová markýza ID/ID plus

Polokazetová markýza je vhodná svým elegantním vzhedem k zastínění teras či balkonů v soukromé sféře, ale zároveň lze tuto markýzu požít i pro zastínění objektů. Optimální pevnost hliníkové konstrukce je dosažena integrovanou stříškou. Při stažené markýze zabezpečuje stříška ochranu látky a mechaniku před deštěm, sněhem nebo padajícím listím.
Systém umožňuje montáž markýzy na stěnu, na strop nebo do krovu. Na větší rozměry je určena varianta ID-plus. Touto markýzou je možné zastínit plochu až 21 m². Obě varianty markýz jsou standardně ovládané klikou.
V základu je barevné provedení bílé, hnědé s možností lakování v barvách RAL. Jedinou nevýhodou tohoto systému je kotvení, které může být zrealizováno pouze po stranách. U převážné většíny případů v praxi to však není překážkou.

Sklon u montáže na zeď: 0 až 68 stupňů
Sklon u montáže do stropu (pod převis, nebo do krovu): 9 až 90 stupňů
Max. šířka: 600 cm
Max. výsuv: 350 cm

polokazetove 1 

Pro zvýšení komfortu markýzy je vhodným doplňkem motor s vypínačem nebo motor s vestavěným rádiovým přijímačem a dálkovým ovladačem, nebo motor s vestavěným rádiovým přijímačem a dálkovým ovladačem s možností regulace prachových hodnot přímo v ovladači, jak sluneční, tak větrné automatiky.

polokazetove 2 

Vhodným doplňkem je otřesové čidlo, které v kombinaci s rádiovým motorem markýzu bezpečně zatáhne při větším větru, než je nastavení u samotného otřesového čidla. 

cidla

otresove cidlo

thermax

Venkovní markýzy můžete poptat na našich obchodních místech v Praze a v dalších místech našeho obchodního zastoupení.

Hledáte ceník s cenou sortimentu venkovní markýzy? Ceny Vám rádi zašleme v odpovědi na Vaši poptávku.