Bioklimatická pergola NEW

7870 X 4500 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost řízení
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Bioklimatická pergola NEW spojuje prvky stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Kubistický design a ostré rysy jsou elegantním doplňkem Vašich domovů. Díky unikátnímu tvaru lamely je voda odváděna do integrovaného okapu, který zajišťuje suché prostředí pod pergolou.

Poslat dotaz na produkt
VÍCEMODULOVÁ REALIZACE - Bioklimatická pergola NEW

VÍCEMODULOVÁ REALIZACE

V případě potřeby lze pergolu sestavit z více modulů a docílit tak větších rozměrů. Využití vhodné zejména pro terasy velkých rozměrů.

ATYPICKÉ PROVEDENÍ

Spousty moderních staveb řeší problémy s nepravidelnými tvary. Celou konstrukci jsme schopni přizpůsobit většině typů šikmin či různým typům pravoúhlých výřezů. Více informací naleznete ZDE

ATYPICKÉ PROVEDENÍ - Bioklimatická pergola NEW
TĚSNENÍ V LAMELÁCH - Bioklimatická pergola NEW

TĚSNENÍ V LAMELÁCH

Jeden z nejdůležitějších prvků střešních lamel. Těsnění především zabraňuje vzniku nepříjemných vibrací, které vznikají při větším proudění vzduchu pergolou. Druhotná vlastnost zajišťuje kvalitnější těsnění mezi lamelami vůči průtoku či prostřiku vody.

MOTORIZACE

Náklon střešních lamel v rozmezí od 0° do 140° zajišťuje lineární motor vyvinutý přímo pro ovládání lamelových střech.

MOTORIZACE - Bioklimatická pergola NEW
NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola NEW

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Bioklimatická pergola NEW
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Bioklimatická pergola NEW

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do střešních lamel. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Bioklimatická pergola NEW
SENSORIKA - Bioklimatická pergola NEW

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Bioklimatická pergola NEW
INTEGROVANÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA - Bioklimatická pergola NEW

INTEGROVANÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA

V případě, že stavba nedovoluje umístění řídící elektroniky pergoly například pod terasu lze ji integrovat do jednoho ze sloupů pergoly.

Fotogalerie - Bioklimatická pergola new

Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new
Bioklimatická pergola new