Sezonní zimní zahrada

30000 X 6000 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost řízení
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Sezónní zimní zahrady z hliníku jsou ideálním řešením pro rozšíření obytného prostoru během chladnějších měsíců, poskytují tepelný komfort a odolnost proti nepřízni počasí. Díky moderním designům a flexibilním konstrukčním možnostem se hliníkové zimní zahrady dokonale hodí k různým architektonickým stylům, zatímco zajišťují dlouhodobou udržitelnost a minimální údržbu. Sezónní zimní zahrada disponuje zejmnéna celohliníkovou konstrukcí bez přerušených tepelných mostů.

Poslat dotaz na produkt
ATYPICKÉ PROVEDENÍ - Sezonní zimní zahrada

ATYPICKÉ PROVEDENÍ

Spousty moderních staveb řeší problémy s nepravidelnými tvary. Celou konstrukci jsme schopni přizpůsobit většině typů šikmin či různým typům pravoúhlých výřezů. Více informací naleznete ZDE

TELESKOPICKÝ STÍNÍCÍ SYSTÉM

Jedná se o nejvyšší možnou konfiguraci zastiňovacího systému, který většinou překrývá celý půdorys střešní části a navíc je možný díky teleskopickým kolejnicím stínící tkaninu vysunout až mimo půdorys střešní konstrukce. Tento systém zajistí větší stínící efekt. Vodící kolejnice se kotví napřímo do střešní konstrukce. Systém díky motorickému zpětnovazebního řízení umožňuje zastiňovat tu část střechy, kterou zrovna potřebujete.

TELESKOPICKÝ STÍNÍCÍ SYSTÉM - Sezonní zimní zahrada
NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Sezonní zimní zahrada

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Sezonní zimní zahrada
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Sezonní zimní zahrada

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do střešních lamel. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Sezonní zimní zahrada
SENSORIKA - Sezonní zimní zahrada

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Sezonní zimní zahrada