Somfy domácí automatizace

Domácí automatizace se stává čím dál více žádanější. Dokonalé modulární řešení od Somfy zaručí chytrou, úspornou a bezpečnou domácnost ovládanou odkudkoliv. Všechny produkty a služby lze tak pohodlně řídit pomocí telefonu či automatizačního scénáře.  

Poslat dotaz na produkt
TAHOMA PREMIUM - Somfy domácí automatizace

TAHOMA PREMIUM

Jedná se o hlavní řídící jednotku, kterou lze ovládat veškeré příslušenství od Somfy pohodlně odkudkoliv prostřednictvím chytrého telefonu či PC. S podporou zpětnovazebního IO řízení zjistíte, v jakých polohách či stavech se Vaše zařízení aktuálně nacházejí. Řídící jednotka TaHoma nabízí spousty možností v oblastech automatizačního řízení, které si hned oblíbíte.

SOMFY CONNEXOON

Tato řídící jednotka je vhodná především tam, kde zákazník má představu o skupině řízených produktů a do budoucna nebude své příslušenství rozšiřovat o další kategorie. K dispozici se nabízí řízení pro produkty z kategorie terasy, okna a nebo přístupy. Řídící jednotka je tak schopna řídit pouze jednu z uvedených kategorií.

SOMFY CONNEXOON - Somfy domácí automatizace
SOMFY PROTECT - Somfy domácí automatizace

SOMFY PROTECT

Velmi intuitivní a komfortně přístupný zabezpečovací systém. V rámci Somfy protect jste schopni ochránit svůj domov za pomocí interierových a exterierových kamer, čidel či poplašných sirén. Somfy protect nabízí spousty možností v oblasti obrazového i zvukového záznamu.

SOMFY DOORLOCK

V případě že už Vás nebaví stále myslet na klíče, Somfy dorlock je ideálním řešením jak otevřít své vstupní dveře pomoci mobilního telefonu, numerickou klávesnicí, přístupovou kartou či kontaktním čipem. Se Somfy Doorlock můžete udělovat přístupy i jednorázové vstupy do domácností kdykoliv a odkudkoliv.

SOMFY DOORLOCK - Somfy domácí automatizace
SOMFY THERMOSTAT - Somfy domácí automatizace

SOMFY THERMOSTAT

Umožnuje uživateli řídit teplotu uvnitř domácnosti na dálku pomocí chytrého telefonu či PC prostřednictvím internetového gateway. Dále v propojení s řídící jednotkou TaHoma lze tvořit automatizační scénáře. Somfy thermostat nabízí v současnosti řízení takřka pro jakékoliv typy vytápěcích systémů.

SOMFY RUČNÍ OVLADAČE

Veškeré příslušenství Somfy lze pohodlně ovládat ručními dálkovými ovladači různých provedení a designů.

SOMFY RUČNÍ OVLADAČE - Somfy domácí automatizace
SOMFY NÁSTĚNNÉ OVLADAČE - Somfy domácí automatizace

SOMFY NÁSTĚNNÉ OVLADAČE

Veškeré příslušenství Somfy lze pohodlně ovládat nástěnnými dálkovými ovladači různých provedení a designů.

OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Somfy nabízí i mnohá řešení pro ovládání světel, spotřebičů, chytrých zásuvek a mnoho dalšího.

OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ - Somfy domácí automatizace
PROTOKOLY TŘETÍCH STRAN - Somfy domácí automatizace

PROTOKOLY TŘETÍCH STRAN

V rámci neustálého rozšiřování působnosti Somfy na světovém trhu lze řídící systémy propojovat i s ostatními certifikovanými výrobci jiných produktů.