Carport

8000 x 5000 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
manuální
sensorikou
možnosti ovládání
variabilita montáže
individuální doplňky
osvětlení
doplňky

Carport EOS disponuje kubistický designem s ostrými rysy které jsou elegantním doplňkem Vašich domovů. Střechu carportu tvoří lisovaný ocelový trapézový plech s duplexní povrchovou úpravou pro zajištění maximální životnosti. Carport lze doplnit o integrované osvětlení či větrolamové zábrany. 

Poslat dotaz na produkt
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Carport

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Carport lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do střešních krokví. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

SENSORIKA

Carport lze osadit čidly, které jsou nejčastěji pojeny s osvětlením. Lze umístit čidlo pohybu či čidlo přítomnosti

SENSORIKA - Carport
ZAHRADNÍ DOMEK - Carport

ZAHRADNÍ DOMEK

Libovolnou stranu carpotru lze doplnit o zahradní domek vhodný pro skladování nejrůznějších věcí včetně zahradního nábytku či nářadí.

FIXNÍ VĚTROLAMY

Větrolamy jsou velmi oblíbenou částí carportu, které zamezí nárazovému větru či bočnímu dešti. Větrolamy lze kombinovat i s posuvnými poli, kterými lze vytvořit uzavíratelný průchod.

FIXNÍ VĚTROLAMY - Carport
POSUVNÝ VĚTROLAM - Carport

POSUVNÝ VĚTROLAM

Posuvné větrolamy jsou velmi užitečnou částí carportu, které lze použít i jako průchozí posuvnou branku na zahradu.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Carport lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Carport
STŘEŠNÍ KRYTINA - Carport

STŘEŠNÍ KRYTINA

Střešní výplň tvoří ocelový trapézový plech opatřený duplechním povrchem pro maximální životnosti. Trapézový plech lze doplnit i o úpravu DIPSTOP, která zamezí rosení trapézového plech ze spodní části.