Twinroll látkové rolety

2400 x 2600 mm maximální rozměry
10 - 20 min/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
designová technika
montážní variabilita
speciální látky
doplňky

Twinroll látkové rolety patří mezi oblíbené produkty moderní stínící techniky. Výrazně doplňují prostředí domu či bytu díky kombinaci záclonové a závěsové látky. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí, ale v dnešní době jsou i elegantním designovým doplňkem interiérů. Systém umožňuje plynulou regulaci světelného prostupu.  

Poslat dotaz na produkt
CELOKOVOVÉ PROVEDENÍ - Twinroll látkové rolety

CELOKOVOVÉ PROVEDENÍ

Technika rolety disponuje kvalitními a masivními celokovovými částmi. Jedná se zejména o nosné konzole, převodovku, montážní a zátěžový profil látky.

CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK

Robusní, ale přesto elegantní. Celokovový řetízek v nekonečné verzi bez spojek lze vybrat i v několika variantách pokovení.

CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK - Twinroll látkové rolety
CELONEREZOVÉ ZÁTĚŽE - Twinroll látkové rolety

CELONEREZOVÉ ZÁTĚŽE

Ukončení látky disponuje celonerezovou broušenou nerezovou tyčí, která je v současné době absolutně nejdesignovější zátěžový doplněk látkových rolet.

DESIGNOVÉ LÁTKY

Nadčasovou šipičkou se stávají designové látky, které nahrazují všem známe klasické pruhy. Dokonalý design látek je tvořen symetrickými liniemi a geometrickými prvky.

DESIGNOVÉ LÁTKY - Twinroll látkové rolety
ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK - Twinroll látkové rolety

ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK

Látky lze volit z velmi rozsáhlého výběru, které se dají kromě barvy a strukturových povrchů přizpůsobit i ze strany světelné propustnosti. K dispozici jsou tak látky záclonové, závěsové a zatemňující. Stále více oblíbenější jsou látky s digitálním potiskem, jemnou povrchovou strukturou a nebo pastelovými barvami.

BARVA TECHNIKY

Techniku rolety lze vybírat z několika základních variant povrchových úprav. Jedná se zejména povrchy pokovené a práškově lakované.

BARVA TECHNIKY - Twinroll látkové rolety
MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ - Twinroll látkové rolety

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/PowerView)-bude proklik