Rolovací mříže

9000 x 4500 mm maximální rozměry
1 - 2 hod/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
montážní variabilita
lehké mřížoviny
variabilita lakování
doplňky

Rolovací mříže jsou primárně určeny k ochraně výloh, dveří, oken a pasáží před neoprávněným vniknutím. Plní zejména bezpečnostní funkci, ale nabízíme Vám výběr z mnoha typů a proto se mohou stát zajímavou i estetickou součástí stavby. 

Poslat dotaz na produkt
MŘÍŽOVINA TYP M85 - Rolovací mříže

MŘÍŽOVINA TYP M85

Jedná se o ocelovou mřížovinu vyrobenou z plného tyčového materiálu kruhového průřezu. Celková hmotnost mřížoviny je 14kg/m2. Tento typ mřížoviny se vyznačuje extrémní odolností vůči prolomení.

MŘÍŽOVINA TYP M230

Jedná se o odlehčenou mřížovinu vyrobenou z hliníkového trubkového materiálu. Jednotlivé trubičkové segmenty jsou spojeny ocelovým výliskem . Celková hmotnost mřížoviny je 6,4kg/m2. Tento typ mřížoviny nachází optimální poměr mezi hmotností a odolností vůči prolomení.

MŘÍŽOVINA TYP M230 - Rolovací mříže
MŘÍŽOVINA TYP EX44 - Rolovací mříže

MŘÍŽOVINA TYP EX44

Jedná se o velmi lehkou lamelu vyrobenou z extrudovaného hliníku. Jednotlivé lamely na sebe navazují a tvoří tak jednotný celek . Celková hmotnost lamelové výplně je 4,4kg/m2. Tento typ mřížoviny nachází uplatnění tam, kde jsou kladeny velké nároky na minimální hmotnost celého produktu a na minimální návin.

MŘÍŽOVINA TYP EXT50

Jedná se o velmi lehkou mřížovinu vyrobenou z extrudovaných hliníkových trubiček. Výhodou této mříže je velký světelný prostup. Celková hmotnost mřížoviny je 5,8kg/m2. Tento typ mřížoviny nachází uplatnění tam, kde jsou kladeny velké nároky na minimální hmotnost celého produktu a na minimální návin.

MŘÍŽOVINA TYP EXT50 - Rolovací mříže
MŘÍŽOVINA TYP MICRO - Rolovací mříže

MŘÍŽOVINA TYP MICRO

Jedná se o ocelovou mřížovinu vyvinutou pro obchody, kde by hrozila krádež zboží skrze velká oka klasické mříže. Jemné perforační otvory zajišťují dostatečný průhled. Celková hmotnost mřížoviny je 8,6kg/m2.

BAREVNÁ VARIABILITA

Rolovací mříže lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems. Lakování doporučujeme pouze u lehkých hliníkových mřížovin. U ocelových mřížovin doporučujeme povrchovou úpravu ve formě galvanického zinku pro maximální odolnost vůči otěru při návinu.

BAREVNÁ VARIABILITA - Rolovací mříže
MOTORIZACE - Rolovací mříže

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Roletové mříže lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik