Siluroll látkové rolety

2700 x 2500 mm maximální rozměry
15 - 45 min/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
designová technika
montážní variabilita
speciální látky
doplňky

Siluroll látkové rolety patří mezi high-endové interierové produkty dnešní doby. Speciální technologie výroby zaručí o 72% vyšší propustnost světla než klasické konvenční rolety "den-noc". Siluroll se stává velmi okatým doplňkem, který dotvoří každý interiér. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem ale i před nežádoucími pohledy zvenčí. Systém umožňuje plynulou regulaci světelného prostupu.  

Poslat dotaz na produkt
CELOKOVOVÉ KAZETOVÉ PROVEDENÍ - Siluroll látkové rolety

CELOKOVOVÉ KAZETOVÉ PROVEDENÍ

Technika rolety disponuje kvalitními a masivními celokovovými částmi. Jedná se zejména o nosný kazetový box, převodovku a zátěžový profil látky.

LÁTKOVÝ DUTINKOVÝ SYSTÉM

Unikátní a zároveň nadčasový dutinkový systém, který zaručí maximální propustnost světla v otevřeném stavu. Kombinace saténové záclonové látky a strukturové závěsové látky zaručí jedinečný futuristický design.

LÁTKOVÝ DUTINKOVÝ SYSTÉM - Siluroll látkové rolety
CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK - Siluroll látkové rolety

CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK

Robusní, ale přesto elegantní. Celokovový řetízek v nekonečné verzi bez spojek lze vybrat i v několika variantách pokovení.

BARVA TECHNIKY

Techniku rolety lze vybírat z několika základních variant povrchových úprav. Jedná se zejména povrchy práškově lakované či v barvě přírodního eloxu.

BARVA TECHNIKY - Siluroll látkové rolety
MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ - Siluroll látkové rolety

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/PowerView)-bude proklik