Látkové rolety

4000 x 6000 mm maximální rozměry
10 - 20 min / ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
designová technika
montážní variabilita
speciální látky
doplňky

Látkové rolety patří mezi oblíbené produkty stínící techniky. Výrazně doplňují prostředí domu či bytu podobně jako záclony, nebo závěsy. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí, ale v dnešní době jsou i elegantním designovým doplňkem interiérů.

Poslat dotaz na produkt
CELOKOVOVÉ PROVEDENÍ - Látkové rolety

CELOKOVOVÉ PROVEDENÍ

Technika rolety disponuje kvalitními a masivními celokovovými částmi. Jedná se zejména o nosné konzole, převodovku, montážní a zátěžový profil látky.

CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK

Robustní, ale přesto elegantní. Celokovový řetízek v nekonečné verzi bez spojek lze vybrat i v několika variantách pokovení.

CELOKOVOVÝ ŘETÍZEK - Látkové rolety
BARVA TECHNIKY - Látkové rolety

BARVA TECHNIKY

Techniku rolety lze vybírat z několika základních variant povrchových úprav. Jedná se zejména povrchy pokovené a práškově lakované.

ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK

Látky lze volit z velmi rozsáhlého výběru, které se dají kromě barvy a strukturových povrchů přizpůsobit i ze strany světelné propustnosti. K dispozici jsou tak látky záclonové, závěsové a zatemňující. Stále více oblíbenější jsou látky s digitálním potiskem, jemnou povrchovou strukturou a nebo pastelovými barvami.

ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK - Látkové rolety
SPECIÁLNÍ LÁTKY - Látkové rolety

SPECIÁLNÍ LÁTKY

Mezi speciální látky se řadí zejména funkční látky pro maximální reflexivitu UV záření, screenové látky, látky pro projekční plochy a nebo látky impregnované technologií DustBlock proti vlhkosti.

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. Více o automatizaci a dálkovém řízení rolet ZDE.

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ - Látkové rolety

Fotogalerie - Látkové rolety

Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Látkové rolety