Posuvné panelové stěny

5800 x 5000 mm maximální rozměry
15 - 45 min/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
designová technika
montážní variabilita
speciální látky
doplňky

Panelové posuvné stěny jsou způsob, jak můžete nejen zastínit okna velkých rozměrů ale i elegantně předělit prostor v místnosti. Patří mezi velmi atraktivní stínící techniku, která se podobně jako římské rolety stává čím dál oblíbenější. 

Poslat dotaz na produkt
ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK - Posuvné panelové stěny

ŠIROKÝ VÝBĚR LÁTEK

Látky lze volit z velmi rozsáhlého výběru, které se dají kromě barvy a strukturových povrchů přizpůsobit i ze strany světelné propustnosti. K dispozici jsou tak látky záclonové, závěsové a zatemňující. Stále více oblíbenější jsou látky s digitálním potiskem, jemnou povrchovou strukturou a nebo pastelovými barvami.

PROVEDENÍ V JAPONSKÉM STYLU

Panelovou stěnu lze vyrobit i ze speciálních látek, které mohou být z čistě přírodních materiálů a nebo na sobě mohou nést různé dřevěné dekory.

PROVEDENÍ V JAPONSKÉM STYLU - Posuvné panelové stěny
ZAKONČENÍ LÁTKOVÝCH PANELŮ - Posuvné panelové stěny

ZAKONČENÍ LÁTKOVÝCH PANELŮ

Látkový panel lze zakončit tunýlkem s integrovaným závažím a nebo za pomocí zátěžového dekoračního profilu.

BARVA TECHNIKY

Techniku panelové stěny lze vybírat z několika základních variant povrchových úprav. Jedná se zejména o povrchy práškově lakované nebo přírodně eloxované

BARVA TECHNIKY - Posuvné panelové stěny
SPECIÁLNÍ LÁTKY - Posuvné panelové stěny

SPECIÁLNÍ LÁTKY

V rámci speciálních látek lze volit naprosto individuální přístup. K dispozici jsou látky například s digitálním potiskem či funkčními vlastnostmi.

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/PowerView)-bude proklik

MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ - Posuvné panelové stěny