Powerview domácí automatizace

Řídící systém PowerView je primárně vyvinut pro řízení interierových produktů. Díky patentovaným motorizačním systémům se dociluje absolutně bezkonkurečních nízkých hlukových hodnot motorů, což je v interiéru velmi důležitý parametr. Motorizační systémy lze napájet i bateriemi, toto řešení je velký bonus tam, kde není možné použití síťového zdroje. Díky řídící jednotce PowerView HUB lze domácnost ovládat odkudkoliv. Všechny produkty a služby lze tak pohodlně řídit pomocí telefonu či automatizačního scénáře.  

Poslat dotaz na produkt
POWERVIEW HUB - Powerview domácí automatizace

POWERVIEW HUB

Jedná se o hlavní řídící jednotku, kterou lze ovládat veškeré příslušenství od PowerView pohodlně odkudkoliv prostřednictvím chytrého telefonu či PC. S podporou zpětnovazebního řízení zjistíte, v jakých polohách či stavech se Vaše zařízení aktuálně nacházejí. Řídící jednotka PowerView HUB nabízí spousty možností v oblastech automatizačního řízení, které si hned oblíbíte.

POWERVIEW OVLADAČE

Veškeré příslušenství PowerView lze pohodlně ovládat ručními či nástěnnými dálkovými ovladači různých provedení a nadčasových designů.

POWERVIEW OVLADAČE - Powerview domácí automatizace
POWERVIEW ŘÍZENÍ SCÉN - Powerview domácí automatizace

POWERVIEW ŘÍZENÍ SCÉN

Pomocí řízení scén si můžete vyvolat scény vytvořené v aplikaci jediným stisknutím tlačítka.

POWERVIEW REPEATER

Repeater je malý zesilovač signálu do zásuvky, který rozšiřuje pásmo signálu tak, že všechny funkve PowerView jsou k dispozici po celém domě a bez omezení

POWERVIEW REPEATER - Powerview domácí automatizace
PROTOKOLY TŘETÍCH STRAN - Powerview domácí automatizace

PROTOKOLY TŘETÍCH STRAN

V rámci neustálého rozšiřování systému PowerView na světovém trhu lze řídící systémy propojovat i s ostatními certifikovanými protokoly třetích stran.