Zastínění zimních zahrad - interier

6000x4500 mm maximální rozměry
2 - 4 hodiny doba instalace
motorické
dálkové
inteligencí
možnosti řízení
speciální látky
sensorika
variabilita montáže
velkoplošné stínění
doplňky

Zastínění zimních zahrad z interiéru slouží primárně k odstínění nepříjemných sluničních paprsků či k zatemnění. V případě požadavků na odstínění tepla je zapotřebí využít aktivní nadstřešní stínění

Poslat dotaz na produkt
ZASTÍNENÍ POMOCÍ PLAFOND - Zastínění zimních zahrad - interier

ZASTÍNENÍ POMOCÍ PLAFOND

Velmi oblíbený typ podstřešního zastínění který umožní montáž do mezikrokevního prostoru. Stínění lze tak libovolně upravovat dle potřeby.

ZASTÍNĚNÍ ZIPLINE MAX

Podvěsný stínící systém, který je vhodný pro zastínění velkých ploch v kuse, pod střechou pergoly či zimní zahrady. Systém lze kotvit na krajní vodící lišty bez nutnosti dalších podpůrných vodících lišt.

ZASTÍNĚNÍ ZIPLINE MAX - Zastínění zimních zahrad - interier
BAREVNÁ VARIABILITA - Zastínění zimních zahrad - interier

BAREVNÁ VARIABILITA

ZIPLINE MAX lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL

Patří do kategorie pasivních stínících látek, které jsou vyrobeny z akrylového vlákna. Tento typ látky má za úkol především zastínit nepříjemné sluneční světlo. Pro zlepšení povrchových vlastností a zvýšení úrovně reflexivity lze látky z povrchové vrstvy napařovat hliníkem. Prvotřídní akrylové textilie pro nás zajišťuje renomovaná společnost Sattler Group.

STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL - Zastínění zimních zahrad - interier
BAREVNÁ VARIABILITA PLAFONDU - Zastínění zimních zahrad - interier

BAREVNÁ VARIABILITA PLAFONDU

Díky dlouhodobé spolupráci s renomovanými evropskými výrobci nabízíme přes 650 typů látek v různých barevných a povrchových modifikací