Sekční garážová vrata

8000 x 6500 mm maximální rozměry
2 - 5 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
geolokací
možnosti ovládání
speciální lakování
variabilita montáže
bezpečnostní prvky
doplňky

Sekční garážová vrata se řadí mezi nejprodávanější garážovou techniku. Ve většině případů nevyžadují stavební připravenost . Jednotlivé sekce celých vrat jsou vyrobeny ze sedvičových panelů plněny polyuretanovou pěnou, které zajišťují dokonalou tepelnou izolaci. 

Poslat dotaz na produkt
SENDVIČOVÉ PANELY - Sekční garážová vrata

SENDVIČOVÉ PANELY

Sekční panel se skládá z dvou ocelových plechů, které jsou v meziprostoru vyplněny termoizolační polyuretanovou pěnou. Celková tloušťka panelu tak činí 40mm.

PATENTOVANÝ EVO SYSTÉM

Tento speciální patentovaný systém umožňuje montáž garážových vrat z vnější strany stavby do čistého otvoru s nulovou nadpražní výškou.

PATENTOVANÝ EVO SYSTÉM - Sekční garážová vrata
SPECIÁLNÍ POVRCHY - Sekční garážová vrata

SPECIÁLNÍ POVRCHY

Pro nejnáročnější zákazníky lze celou techniku rolety doplnit o speciální povrchy vytvořené pomocí renolitových map. Tato technologie umožňuje roletu či její části povrchově upravit do imitací různých dřevin včetně povrchové struktury.

BAREVNÁ VARIABILITA

Garážová vrata lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BAREVNÁ VARIABILITA - Sekční garážová vrata
PROSVĚTLOVACÍ OTVORY - Sekční garážová vrata

PROSVĚTLOVACÍ OTVORY

Prosvětlovací okna se nejčastěji umísťují do horní sekce garážových vrat. Toto řešení je vhodné zejména pro garáže bez oken.

VĚTRACÍ OTVORY

Větrací otvory se umisťují nejčastěji do spodní vratové sekce vždy na levou i pravou stranu. Provětrávání je vhodné zejména pro snížení celkové vlhkosti v garáži a v dnešní době musí být v rámci novostaveb provedeno pro splnění kolaudačních podmínek.

VĚTRACÍ OTVORY - Sekční garážová vrata
PROVEDENÍ STROPNÍ - Sekční garážová vrata

PROVEDENÍ STROPNÍ

Jedná se o nejčastější typ montáže, kdy garážové sekce při otevírání vyjíždějí do horizontální polohy ve stropní části

PROVEDENÍ STĚNOVÉ

Stěnová montáž je méně častá a primárně se využívá v případech, kdy není možné dále snižovat stropní výšku garáže v důsledku stropní montáže. Jednotlivé sekce vrat tak zajíždějí podél stěny dovnitř garážového prostoru.

PROVEDENÍ STĚNOVÉ - Sekční garážová vrata
MOTORIZACE - Sekční garážová vrata

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Garážová vrata lze tak ovládat dálkovým ovladačem, chytrým telefonem či pomocí geolokace (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik