Bioklimatická pergola BIOGlass

6000 x 4500 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost řízení
screenové systémy
zasklívací systémy,
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Bioklimatická pergola BIOGlass se řadí do kategorie pergol s fixní střechou. Elegantní kubistický design nadčasového charakteru doplní moderní, ale i stávající stavby. Integrovaný okap se postará o bezproblémový odvod vody po celém obvodu pergoly.

Poslat dotaz na produkt
NADSTŘEŠNÍ STÍNĚNÍ LINEPRO - Bioklimatická pergola BIOGlass

NADSTŘEŠNÍ STÍNĚNÍ LINEPRO

Při použití střešní výplně ve formě čirého skla doporučujeme pergolu doplnit o nadstřešní stínění. Při vhodné volbě stínící látky lze markantně ovlivnit světelné podmínky uvnitř pergoly a nebo odstínit nepříjemné pronikající teplo.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola BIOGlass
STŘEŠNÍ ZASKLENÍ - Bioklimatická pergola BIOGlass

STŘEŠNÍ ZASKLENÍ

Střechu pergoly lze osadit bezpečnostním sklem, které lze za pomocí speciálních fólií tónovat. Nejčastěji použitá skla jsou v provedení čiré, mléčné a nebo opál. Nově i s možností speciální povrchové úpravy STOPSOL.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Bioklimatická pergola BIOGlass
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Bioklimatická pergola BIOGlass

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do střešních krokví. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Bioklimatická pergola BIOGlass
SENSORIKA - Bioklimatická pergola BIOGlass

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nadstřešní stínící systémy v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťové čidlo.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Bioklimatická pergola BIOGlass