Bioklimatická pergola ONE

7000 x 4000 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost ovládání
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Bioklimatická pergola ONE se řadí do třídy pergol se stahovací střechou. Pergola disponuje stahovacím baldachýnem, který lze stáhnout k jedné straně pergoly. Velkou výhodou je tak maximální propustnost slunečního světla dovnitř prostoru pergoly. Bezproblémový odtok vody zajišťuje integrovaný okap po celém obvodu pergoly.

Poslat dotaz na produkt
STAHOVACÍ STŘECHA - Bioklimatická pergola ONE

STAHOVACÍ STŘECHA

Pojezdový systém umožňující stažení baldachýnové látky k jedné straně pergoly a tím zaručuje maximální propustnost světla do prostoru pergoly.

SPECIÁLNÍ LÁTKY

Speciální kategorie zahrnuje zejména sendvičové PVC látky, které zajišťují 100% nepropustnost vody či speciální látky pohlcující UV záření pro zamezení přehřívání prostoru uvnitř pergoly.

SPECIÁLNÍ LÁTKY - Bioklimatická pergola ONE
NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola ONE

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Bioklimatická pergola ONE
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Bioklimatická pergola ONE

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do obvodu rámu pergoly. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Bioklimatická pergola ONE
SENSORIKA - Bioklimatická pergola ONE

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Bioklimatická pergola ONE