Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

7870 X 4500 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost řízení
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Bioklimatická pergola s integrovaným prosvětlovácím pásem je unikátní systém, který zajišťuje zvýšení procentuálního prostupu světla do interiéru pergoly. Prosvětlovací pás je integrovaný do stávajícího rámu bioklimatické pergoly resp. není složen ze dvou pergol vzájemně spojených. Tento systém nachází své uplatnění tam, kde je požadován co největší světelný prostup, který se samotnými lamelami nedá docílit. Velké využití také nachází v oblasti nad zahradními kuchyněmi.

Poslat dotaz na produkt
PROSVĚTLOVACÍ PÁS - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

PROSVĚTLOVACÍ PÁS

Prosvětlovací pás integrovaný do rámu bioklimatické pergoly. Unikátní systém, který není realizovaný ze dvou samostatných pergol.

TĚSNENÍ V LAMELÁCH

Jeden z nejdůležitějších prvků střešních lamel. Těsnění především zabraňuje vzniku nepříjemných vibrací, které vznikají při větším proudění vzduchu pergolou. Druhotná vlastnost zajišťuje kvalitnější těsnění mezi lamelami vůči průtoku či prostřiku vody.

TĚSNENÍ V LAMELÁCH - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem
MOTORIZACE - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

MOTORIZACE

Náklon střešních lamel v rozmezí od 0° do 140° zajišťuje lineární motor vyvinutý přímo pro ovládání lamelových střech.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem
SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo do střešních lamel. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

SENSORIKA - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem
INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INTEGROVANÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA

V případě, že stavba nedovoluje umístění řídící elektroniky pergoly například pod terasu lze ji integrovat do jednoho ze sloupů pergoly.

INTEGROVANÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA - Bioklimatická pergola s prosvětlovacím pásem

Fotogalerie - Pergola-s-prosvetlovacim-pasem

| GALERIE BIOKLIMATICKÁ PERGOLA S PROSVĚTLOVACÍM PÁSEM

Pergola-s-prosvetlovacim-pasem
Pergola-s-prosvetlovacim-pasem
Pergola-s-prosvetlovacim-pasem
Pergola-s-prosvetlovacim-pasem
Pergola-s-prosvetlovacim-pasem