Bioklimatická pergola STAR

7000 x 5500 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnosti ovládání
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Bioklimatická pergola STAR spojuje prvky stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Speciální tvar hlavního nosníku umožňuje integrování screenových rolet do vnitřku obvodového rámu. Kubistický design a ostré rysy jsou elegantním doplňkem Vašich domovů. Díky unikátnímu tvaru lamely je voda odváděna do integrovaného okapu, který zajišťuje suché prostředí pod pergolou.

Poslat dotaz na produkt
VÍCEMODULOVÁ REALIZACE - Bioklimatická pergola STAR

VÍCEMODULOVÁ REALIZACE

V případě potřeby lze pergolu sestavit z více modulů a docílit tak větších rozměrů. Využití vhodné zejména pro terasy velkých rozměrů.

TĚSNENÍ V LAMELÁCH

Jeden z nejdůležitějších prvků střešních lamel. Těsnění především zabraňuje vznik nepříjemných vibrací, které vznikají při větším proudění vzduchu pergolou. Druhotná vlastnost zajišťuje kvalitnější těsnění mezi lamelami vůči průtoku či prostřiku vody.

TĚSNENÍ V LAMELÁCH - Bioklimatická pergola STAR
MOTORIZACE - Bioklimatická pergola STAR

MOTORIZACE

Náklon střešních lamel v rozmezí od 0° do 145° zajišťuje lineární motor vyvinutý přímo pro ovládání lamelových střech. Pro zakrytí motoru a vytvoření tak čistého designu je využita překrývací lišta.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola STAR
INTEGROVANÉ SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Bioklimatická pergola STAR

INTEGROVANÉ SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod pergoly doplnit o rámové čí bezrámové posuvné zasklení. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Bioklimatická pergola STAR
INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ - Bioklimatická pergola STAR

INTEGROVANÉ LED OSVĚTLENÍ

Pergolu lze doplnit o LED osvětlení, které se integruje přímo střešních lamel a nebo do obvodu rámu pergoly. Standardní provedení osvětlení se pohybuje ve spektru teplá, denní a studená bílá. Pro opravdové nadšence lze LED osvětlení doplnit i o RGB spektrum. Příjemný komfort osvětlení zajišťuje možnost plynulé regulace intenzity.

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

SENSORIKA - Bioklimatická pergola STAR
INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Bioklimatická pergola STAR

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.