Boční aktivní stínění

6000 x 3200 mm
3200 x 6000 mm
maximální rozměry
30 - 60 min/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakování
funkční látky
doplňky

Screenroll patří do kategorie svislých funkčních clon, které jsou v tomto případě konstrukčně doplněny o ZIPový systém. Tento systém je vhodný do otevřených prostor, jako jsou například pergoly a nebo velké zastíňované plochy i v rámci zimních zahrad. Díky ZIPovému systému je clona extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům. Látka je fixována po celé výšce screenu. Screenroll se osazuje funkčními polotransparentními látkami převážně se skleněným jádrem pro maximální zamezení prostupu tepla.

Poslat dotaz na produkt
ZIPOVÝ SYSTÉM - Boční aktivní stínění

ZIPOVÝ SYSTÉM

Technologie zipového systému zajistí velkou odolnost proti povětrnostním vlivům. Boční fixace na obou stranách po celé výšce screenu zaručí, že se látka v otevřeném prostoru nebude "nafukovat".

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE

Patří do nejčastější kategorie funkčních látek. Látka Serge obsahuje skleněné jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 91%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5%, 3%, 1% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE - Boční aktivní stínění
FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS - Boční aktivní stínění

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS

Patří do kategorie funkčních látek. Látka Soltis obsahuje polyesterové jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 95%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

BAREVNÁ VARIABILITA

Techniku screenových rolet lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BAREVNÁ VARIABILITA - Boční aktivní stínění
SPECIÁLNÍ POVRCHY - Boční aktivní stínění

SPECIÁLNÍ POVRCHY

Pro nejnáročnější zákazníky lze celou techniku rolety doplnit o speciální povrchy vytvořené pomocí renolitových map. Tato technologie umožňuje roletu či její části povrchově upravit do imitací různých dřevin včetně povrchové struktury.

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Screenové rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

MOTORIZACE - Boční aktivní stínění
SENSORIKA - Boční aktivní stínění

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání screenové rolety před nepříznivými vlivy počasí popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.