Nadstřešní aktivní stínění

7000 x 7000 mm maximální rozměry
2 - 4 hod/ks doba instalace
motorické
automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakování
funkční látky
doplňky

Kvalitní zastíněnění zimní zahrady či skleněné střechy pergoly z exteriéru markantně ovlivňuje prostup slunečního UV záření, které má za následek přehřívání vnitřního prostoru. Při vhodné konfiguraci celého systému lze odstínit řádově až 95% UV záření, což vede k značnému poklesu teploty uvnitř pergoly či zimní zahrady. 

Poslat dotaz na produkt
KOLEJNICOVÝ SYSTÉM - Nadstřešní aktivní stínění

KOLEJNICOVÝ SYSTÉM

Jedná se o standardní systém, který většinou překrývá celý půdorys střešní části. Vodící kolejnice se kotví napřímo do střešní konstrukce. Systém díky motorickému zpětnovazebního řízení umožňuje zastiňovat tu část střechy, kterou zrovna potřebujete.

TELESKOPICKÝ SYSTÉM

Jedná se o nejvyšší možnou konfiguraci zastiňovacího systému, který většinou překrývá celý půdorys střešní části a navíc je možný díky teleskopickým kolejnicím stínící tkaninu vysunout až mimo půdorys střešní konstrukce. Tento systém zajistí větší stínící efekt. Vodící kolejnice se kotví napřímo do střešní konstrukce. Systém díky motorickému zpětnovazebního řízení umožňuje zastiňovat tu část střechy, kterou zrovna potřebujete.

TELESKOPICKÝ SYSTÉM - Nadstřešní aktivní stínění
FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS - Nadstřešní aktivní stínění

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS

Patří do kategorie funkčních látek. Látka Soltis obsahuje polyesterové jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 95%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL

Patří do kategorie pasivních stínících látek, které jsou vyrobeny z akrylového vlákna. Tento typ látky má za úkol především zastínit nepříjemné sluneční světlo. Pro zlepšení povrchových vlastností a zvýšení úrovně reflexivity lze látky z povrchové vrstvy napařovat hliníkem. Prvotřídní akrylové textilie pro nás zajišťuje renomovaná společnost Sattler Group.

STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL - Nadstřešní aktivní stínění
BAREVNÁ VARIABILITA - Nadstřešní aktivní stínění

BAREVNÁ VARIABILITA

Techniku nadstřešních stínících systémů lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Nadstřešní stínící systémy lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

MOTORIZACE - Nadstřešní aktivní stínění
SENSORIKA - Nadstřešní aktivní stínění

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání nadstřešní stínící systémy před nepříznivými vlivy počasí popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.