Bioklimatická pergola ZIP

7000 x 6000 mm maximální rozměry
8 - 16 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnosti ovládání
speciální látky
sensorika
doplňky

Pergola ZIP patří do kategorie pergol s šikmou látkovou střechou. Subtilní celohliníková konstrukce nijak nenaruší vzhled celé terasy. Konstrukce disponuje kazetovým boxem, který je vždy umístěn na zdi domu. Při zavřeném stavu kazetový box chrání látku před nepříznivým počasím, sněhem i deštěm.  

Poslat dotaz na produkt
SPOUŠTĚCÍ VOLÁN - Bioklimatická pergola ZIP

SPOUŠTĚCÍ VOLÁN

Pro maximální stínící efekt lze pergolu doplnit o přední spouštěcí volán.

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS

Patří do kategorie funkčních látek. Látka Soltis obsahuje polyesterové jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 95%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5% a nebo v provedení blackout pro plné zatemnění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS - Bioklimatická pergola ZIP
STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL - Bioklimatická pergola ZIP

STÍNÍCÍ LÁTKY TYP AKRYL

Patří do kategorie pasivních stínících látek, které jsou vyrobeny z akrylového vlákna. Tento typ látky má za úkol především zastínit nepříjemné sluneční světlo. Pro zlepšení povrchových vlastností a zvýšení úrovně reflexivity lze látky z povrchové vrstvy napařovat hliníkem. Prvotřídní akrylové textilie pro nás zajišťuje renomovaná společnost Sattler Group.

SPECIÁLNÍ LÁTKY

Speciální kategorie zahrnuje zejména sendvičové PVC látky, které zajišťují 100% nepropustnost vody.

SPECIÁLNÍ LÁTKY - Bioklimatická pergola ZIP
NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Bioklimatická pergola ZIP

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

SENSORIKA - Bioklimatická pergola ZIP