Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

6000 x 3200 mm
3200 x 6000 mm
maximální rozměry
30 - 60 min/ks doba instalace
Manuální
Motorické
Automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakování
funkční látky
doplňky

Screenroll patří do kategorie svislých funkčních clon, které jsou v tomto případě konstrukčně doplněny o lankový systém. Tento systém je vhodný pro zasťiňování především skleněných ploch, kde bude mít látka možnost "opřít se" o skleněnou plochu. Screenroll se osazuje funkčními polotransparentními látkami převážně se skleněným jádrem pro maximální zamezení prostupu tepla.

Poslat dotaz na produkt
LANKOVÝ SYSTÉM - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

LANKOVÝ SYSTÉM

Technologie lankového systému nachází své uplatnění v omezené míře. Látka by při aplikaci měla mít možnost "opřít se" o skleněnou plochu, aby nedocházelo k jejímu "nafouknutí" v rámci povětrnostních vlivů.

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE

Patří do nejčastější kategorie funkčních látek. Látka Serge obsahuje skleněné jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 91%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5%, 3%, 1% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém
FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS

Patří do kategorie funkčních látek. Látka Soltis obsahuje polyesterové jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 95%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari

BAREVNÁ VARIABILITA

Techniku screenových rolet lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BAREVNÁ VARIABILITA - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém
SPECIÁLNÍ POVRCHY - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

SPECIÁLNÍ POVRCHY

Pro nejnáročnější zákazníky lze celou techniku rolety doplnit o speciální povrchy vytvořené pomocí renolitových map. Tato technologie umožňuje roletu či její části povrchově upravit do imitací různých dřevin včetně povrchové struktury.

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Předokenní rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

MOTORIZACE - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém
SENSORIKA - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání žaluzie před nepříznivými vlivy počasí popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.

MONTÁŽ POD FASÁDU

Jedná se o nejčastější a nejvhodnější montáž, která se provádí ještě před založením zateplovacího systému. Screenovou roletu je tak možné umístit do zaomítací schránky, což zaručí, že nebude zasahovat do výhledu okna.

MONTÁŽ POD FASÁDU - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém
MONTÁŽ PŘIZNANÁ - Svislé funkční clony Screenroll - Lankový systém

MONTÁŽ PŘIZNANÁ

Jedná se o typ dodatečné montáže, kde se screenová roleta kotví do horního rámu okna. Nutno podotkout, že tento typ montáže v určitých případech snižuje průhledovou výšku okna.