Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

6000 x 3200 mm
3200 x 6000 mm
maximální rozměry
30 - 60 min/ks doba instalace
manuální
Motorické
Automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakování
funkční látky
doplňky

Screenroll patří do kategorie svislých funkčních clon, které jsou v tomto případě konstrukčně doplněny o ZIPový systém. Tento systém je vhodný do otevřených prostor, jako jsou například pergoly a nebo velké zastíňované plochy. Díky ZIPovému systému je clona extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům. Látka je fixována po celé výšce screenu. Screenroll se osazuje funkčními polotransparentními látkami převážně se skleněným jádrem pro maximální zamezení prostupu tepla.

Poslat dotaz na produkt
ZIPOVÝ SYSTÉM - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

ZIPOVÝ SYSTÉM

Technologie zipového systému zajistí velkou odolnost proti povětrnostním vlivům. Boční fixace na obou stranách po celé výšce screenu zaručí, že se látka v otevřeném prostoru nebude "nafukovat".

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE

Patří do nejčastější kategorie funkčních látek. Látka Serge obsahuje skleněné jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 91%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5%, 3%, 1% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SERGE - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém
FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

FUNKČNÍ LÁTKY TYP SOLTIS

Patří do kategorie funkčních látek. Látka Soltis obsahuje polyesterové jádro, které je potaženo PVC. Díky této technologii dochází k odstiňování UV záření až do 95%. Jelikož se jedná o polotransparentní clonu lze screen vyrobit s perforací 5% a nebo v provedení blackout pro plné zatemění. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari

BAREVNÁ VARIABILITA

Techniku screenových rolet lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BAREVNÁ VARIABILITA - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém
SPECIÁLNÍ POVRCHY - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

SPECIÁLNÍ POVRCHY

Pro nejnáročnější zákazníky lze celou techniku rolety doplnit o speciální povrchy vytvořené pomocí renolitových map. Tato technologie umožňuje roletu či její části povrchově upravit do imitací různých dřevin včetně povrchové struktury.

ROHOVÉ SESTAVY

Moderní stavby vyžadují i individuální přístup, proto jsme schopni v rámci projektu připravit řešení, které vyhoví i rohovým sestavám

ROHOVÉ SESTAVY - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém
MOTORIZACE - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Předokenní rolety lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání žaluzie před nepříznivými vlivy počasí popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.

SENSORIKA - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém
MONTÁŽ POD FASÁDU - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém

MONTÁŽ POD FASÁDU

Jedná se o nejčastější a nejvhodnější montáž, která se provádí ještě před založením zateplovacího systému. Screenovou roletu je tak možné umístit do zaomítací schránky, což zaručí, že nebude zasahovat do výhledu okna.

MONTÁŽ PŘIZNANÁ

Jedná se o typ dodatečné montáže, kde se screenová roleta kotví pomocí samonosných vodítek do rámu okna. Nutno podotkout, že tento typ montáže v určitých případech snižuje průhledovou výšku okna.

MONTÁŽ PŘIZNANÁ - Svislé funkční clony Screenroll - ZIPový systém