Sítě proti hmyzu - plisované

2000 x 3200 mm
4000 x 3200 mm
maximální rozměry
30 - 60 min/ks doba instalace
Manuální možnosti ovládání
montážní variabilita
speciální lakování
doplňky

Plisované sítě, zejména dveřní, jsou nejprodávanější variantou především kvůli své robusní konstrukci a tvrzené síťovině vyvinutou proti potrhání od domácích mazlíčků. Plisované sítě zajišťují bezbarierový přístup a lze je aplikovat na velké plochy jako jsou například HS portály, francouzské dveře, balkóny a mnoho dalších. 

Poslat dotaz na produkt
DVEŘNÍ SYSTÉM - Sítě proti hmyzu - plisované

DVEŘNÍ SYSTÉM

Dveřní plisované sítě se nejčastěji osazují na dveřní rám za pomocí odsazovacího profilu. Výška potahového madla je variabilní a lze jej tak libovolně posouvat. Spodní část sítě ukončuje pojezdový profil, který zároveň slouží jako vedení. V zavřeném stavu je síť díky konstrukci chráněna proti nepříznivému počasí, tvoří tak krytý paket.

OKENNÍ SYSTÉM

Okenní plisovaná síť se nejčastěji osazuje přímo na rám okna bez odsazovacího profilu. Subtilní konstrukce tak výrazně neovlivní vzhled okna. Síť lze libovolně vytahovat za potahový profil.

OKENNÍ SYSTÉM - Sítě proti hmyzu - plisované
SYSTÉMOVÉ VEDENÍ - Sítě proti hmyzu - plisované

SYSTÉMOVÉ VEDENÍ

Maximální těsnost dveřního systému a pohodlné ovládání zaručuje pojezdový řetěz s kluznou lištou.

PROVEDENÍ SLIM

Speciální dveřní a okenní plisé síť v úzkém provedení nachází uplatnění zejména u realizací, kde se vyskytují předokenní žaluzie a rolety, které zmenšují zástavbový prostor pro dveřní sítě.

PROVEDENÍ SLIM - Sítě proti hmyzu - plisované
BAREVNÁ VARIABILITA - Sítě proti hmyzu - plisované

BAREVNÁ VARIABILITA

Techniku plisovaných sítí lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SPECIÁLNÍ POVRCHY

Pro nejnáročnější zákazníky lze celou techniku doplnit o speciální povrchy vytvořené pomocí renolitových map. Tato technologie umožňuje roletu či její části povrchově upravit do imitací různých dřevin včetně povrchové struktury.

SPECIÁLNÍ POVRCHY - Sítě proti hmyzu - plisované