Sklopné a výklopné markýzy

5000 x 1500 mm maximální rozměry
1 - 3 hod doba instalace
manuální pomocí kliky
manuální tahem za přední profil
motorické
automatizací
možnosti ovládání
speciální látky
individuální potisk
doplňky

Sklopné markýzy jsou speciální druh fasádních markýz, které slouží k omezení průniku přímého světla skrze prosklené plochy dovnitř interieru.

Poslat dotaz na produkt
MARKÝZOVÉ LÁTKY - Sklopné a výklopné markýzy

MARKÝZOVÉ LÁTKY

Markýzy osazujeme prémiovými akrylovými látkami s povrchovou úpravou TEXGARD, které zaručují dlouholetou životnost, vodoodpudivost a stálobarevnost. Akrylové látky jsou impregnované proti plísním. K dispozici je řádově přes 150 typů látek. Markýzy lze osadit i speciálními látkami, které pro nás zajišťuje renomovaná společnost Sattler Group. Jedná se zejména o funkční látky zaměřené na maximální reflexivitu UV záření.

BARVY KONSTRUKCE

Konstrukci markýzy lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BARVY KONSTRUKCE - Sklopné a výklopné markýzy
VYLOŽENÍ MARKÝZY - Sklopné a výklopné markýzy

VYLOŽENÍ MARKÝZY

Díky své konstrukci lze plynule regulovat pozici markýzy vůči skleněné ploše a to v náklonu od 0°do 170°.

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Markýzy lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení ( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

MOTORIZACE - Sklopné a výklopné markýzy
SENSORIKA - Sklopné a výklopné markýzy

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze markýzu osadit čidly, které ji bez problému ochrání v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a větrná čidla.