Teplá zimní zahrada

15000 X 5000 mm maximální rozměry
16 - 32 hodin doba instalace
dálkovým ovladačem
chytrým telefonem
inteligencí
možnost řízení
screenové systémy
zasklívací systémy
LED osvětlení
individuální doplňky
sensorika
doplňky

Teplé zimní zahrady nabízí jedinečný komfort před zimním chladem, spojující pohodlí domova s krásou přírody, a umožňují tak vychutnávat zahradní prostředí a to celoročně bez závislosti na okolní teplotě. S využitím izolačních materiálů a moderních vytápěcích systémů, teplé zimní zahrady poskytují ideální místo pro relaxaci, zábavu nebo jen pro pozorování měnící se sezónní krajiny v pohodlí a teple. Teplé zimní zahrady disponují konstrukcí s plně přerušenými tepelnými mosty.

Poslat dotaz na produkt
NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV - Teplá zimní zahrada

NEOMEZENÁ ŠKÁLA BAREV

Pergolu lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY

Patří mezi nejžádanější typ stínění, který se aplikuje na obvodové zastínění pergoly. Funkční exterierová textilie zamezuje prostup UV záření řádově až do 95% čímž markantně zabraňuje prostupu tepla dovnitř pergoly. Díky ZIPovému systému tvoří screenroll protiprůvanovou prodyšnou clonu. Prvotřídní screenové textilie pro nás zajišťuje světová firma SergeFerrari.

SCREENROLL ZIP SYSTÉMY - Teplá zimní zahrada
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY - Teplá zimní zahrada

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Posuvné či fixní zasklení začíná být postupem času čím dál více žádanější. Pro dokonalý výhled i za nepříznivého počasí lze obvod zimnízahrady doplnit o rámové posuvné zasklení, dveře, portály, okna a mnoho dalšího. Posuvné systémy lze zhotovit i s integrovanou pojezdovou kolejnicí. V rámci náročnějších požadavků lze zajistit i tónování skel.

TELESKOPICKÝ STÍNÍCÍ SYSTÉM

Jedná se o nejvyšší možnou konfiguraci zastiňovacího systému, který většinou překrývá celý půdorys střešní části a navíc je možný díky teleskopickým kolejnicím stínící tkaninu vysunout až mimo půdorys střešní konstrukce. Tento systém zajistí větší stínící efekt. Vodící kolejnice se kotví napřímo do střešní konstrukce. Systém díky motorickému zpětnovazebního řízení umožňuje zastiňovat tu část střechy, kterou zrovna potřebujete.

TELESKOPICKÝ STÍNÍCÍ SYSTÉM - Teplá zimní zahrada
SENSORIKA - Teplá zimní zahrada

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze pergolu osadit čidly, které bez problému ochrání nábytek či jiné věci uvnitř pergoly v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a sluneční intenzivní čidla.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY

Pergolu lze doplnit o různé příslušenství, které vám například prodlouží či zpříjemní pozdní večerní posezení uvnitř pergol za pomocí tepelných zářičů.

INDIVIDUÁLNÍ DOPLŇKY - Teplá zimní zahrada

Fotogalerie - tepla-zimni-zahrada

tepla-zimni-zahrada
tepla-zimni-zahrada
tepla-zimni-zahrada
tepla-zimni-zahrada