Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

6000 x 3000 mm
5000 x 4000 mm
maximální rozměry
1 - 2 hod/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakovaní
nenaklápějíci koncová lamela
doplňky

Venkovní předokenní žaluzie typu „C“ disponují vynikající schopností regulace prostupu světla dovnitř interiéru. Díky svému tvaru lamely jsou vhodné pro realizace, kde je požadavek na velmi malý skladový paket.

Poslat dotaz na produkt
LAMELA TYP RC-80 - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

LAMELA TYP RC-80

Patří do kategorie "bez zámkových" lamel. Díky své šířce, která činí 80 mm zastupuje optimální výšku průhledu skrze lamely. Díky oblé konstrukci lamely je tak možno dosáhnout velmi malého skladového paketu žaluzie.

LAMELA TYP RC-65

Patří do kategorie "bez zámkových" lamel. Díky své šířce, která činí 65 mm nachází své uplatnění především v realizacích s minimálními tloušťkami zateplovacího systému ovšem na úkor zvýšení skladového paketu žaluzie.

LAMELA TYP RC-65 - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
CELOKOVOVÉ TŘMENY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

CELOKOVOVÉ TŘMENY

Kvalitní žaluzie vyžadují nejlepší komponenty, proto jsou všechny lamely vždy osazeny celokovovými třmeny, které zvyšují odolnost lamel v zavřeném stavu vůči prolomení vlivem větru.

TEXA PÁSKY

Jedna z nejnamáhanější části celé žaluzie, která vynáší hmotnost všech lamel. Je vyrobena z prémiový materiálů se speciálně upraveným povrchem pro maximální kluznost a otěruvzdornost skrze lamely.

TEXA PÁSKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
PERTLOVANÉ OTVORY LAMEL - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

PERTLOVANÉ OTVORY LAMEL

Všechny technické otvory skrze lamely jsou v proseku zalemovány speciálním nástrojem, aby nemohlo dojít k poškození texa pásku vlivem naříznutí ostrých hran.

CELONEREZOVÉ HÁČKY

Poziční fixní háčky pro naklápěcí řetízek vyrobeny z nerez oceli

CELONEREZOVÉ HÁČKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
DOSEDACÍ GUMIČKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

DOSEDACÍ GUMIČKY

Jedna z nejdůležitějších částí samotných lamel žaluzie. Dosedací gumičky vyrobeny z materiálu s vysokým poměrem stabilizátoru proti UV záření pro maximální odolnost proti degradaci a následného vydrolení gumičky z lamely.

BAREVNÁ VARIABILITA

Žaluzie lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BAREVNÁ VARIABILITA - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
ROHOVÉ SESTAVY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

ROHOVÉ SESTAVY

Moderní stavby vyžadují i individuální přístup, proto jsme schopni v rámci projektu připravit řešení, které vyhoví jak klasickým, tak i celoskleněným rohovým sestavám.

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Žaluzie lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

MOTORIZACE - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
SENSORIKA - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání žaluzie před nepříznivými vlivy počasí, popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.

MONTÁŽ POD FASÁDU

Jedná se o nejčastější a nejvhodnější montáž, která se provádí ještě před založením zateplovacího systému. Skladový paket žaluzie je tak možné umístit do zaomítací schránky, což zaručí, že žaluzie ve staženém stavu nebude zasahovat do výhledu okna.

MONTÁŽ POD FASÁDU - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC
MONTÁŽ PŘIZNANÁ - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RC

MONTÁŽ PŘIZNANÁ

Jedná se o typ dodatečné montáže, kde se žaluzie kotví pomocí speciálních držáku do horního rámu okna. Celý skladový paket žaluzie je následně překryt krycím plechem. Nutno podotkout, že tento typ montáže snižuje průhledovou výšku okna.