Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

6000 x 3000 mm
5000 x 4000 mm
maximální rozměry
1 - 2 hod/ks doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální lakování
nenaklápěcí koncová lamela
doplňky

Venkovní předokenní žaluzie typu „S“ disponují vynikající schopností regulace prostupu světla dovnitř interiéru. Díky svému tvaru odolávají většímu náporu větru než klasické žaluzie tvaru „Z“. Svým tvarem se stávají designovým prvkem, který připomíná rolety.  

Poslat dotaz na produkt
LAMELA TYP RS-90 - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

LAMELA TYP RS-90

Venkovní předokenní žaluzie typu „S“ disponují vynikající schopností regulace prostupu světla dovnitř interiéru. Díky svému tvaru odolávají většímu náporu větru než klasické žaluzie tvaru „Z“. Svým tvarem se stávají designovým prvkem, který připomíná rolety.

CELOKOVOVÉ TŘMENY

Kvalitní žaluzie vyžadují nejlepší komponenty, proto jsou všechny lamely vždy osazeny celokovovými třmeny, které zvyšují odolnost lamel v zavřeném stavu vůči prolomení vlivem větru.

CELOKOVOVÉ TŘMENY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS
TEXA PÁSKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

TEXA PÁSKY

Jedna z nejnamáhanější části celé žaluzie, která vynáší hmotnost všech lamel. Je vyrobena z prémiový materiálů se speciálně upraveným povrchem pro maximální kluznost a otěruvzdornost skrze lamely.

PERTLOVANÉ OTVORY LAMEL

Všechny technické otvory skrze lamely jsou v proseku zalemovány speciálním nástrojem, aby nemohlo dojít k poškození texa pásku vlivem naříznutí ostrých hran.

PERTLOVANÉ OTVORY LAMEL - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS
DOSEDACÍ GUMIČKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

DOSEDACÍ GUMIČKY

Jedna z nejdůležitějších částí samotných lamel žaluzie. Dosedací gumičky vyrobeny z materiálu s vysokým poměrem stabilizátoru proti UV záření pro maximální odolnost proti degradaci a následného vydrolení gumičky z lamely.

CELONEREZOVÉ HÁČKY

Poziční fixní háčky pro naklápěcí řetízek vyrobeny z nerez oceli

CELONEREZOVÉ HÁČKY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS
BAREVNÁ VARIABILITA - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

BAREVNÁ VARIABILITA

Žaluzie lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

ROHOVÉ SESTAVY

Moderní stavby vyžadují i individuální přístup, proto jsme schopni v rámci projektu připravit řešení, které vyhoví jak klasickým, tak i celoskleněným rohovým sestavám.

ROHOVÉ SESTAVY - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS
MOTORIZACE - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Žaluzie lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

SENSORIKA

Pro maximální efektivitu lze realizaci doplnit o sluneční, dešťová a větrná čidla, které ochrání žaluzie před nepříznivými vlivy počasí, popřípadě zvýší Váš komfort v rámci automatizačního řízení pomocí čidel.

SENSORIKA - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS
MONTÁŽ POD FASÁDU - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS

MONTÁŽ POD FASÁDU

Jedná se o nejčastější a nejvhodnější montáž, která se provádí ještě před založením zateplovacího systému. Skladový paket žaluzie je tak možné umístit do zaomítací schránky, což zaručí, že žaluzie ve staženém stavu nebude zasahovat do výhledu okna.

MONTÁŽ PŘIZNANÁ

Jedná se o typ dodatečné montáže, kde se žaluzie kotví pomocí speciálních držáků do horního rámu okna. Celý skladový paket žaluzie je následně překryt krycím plechem. Nutno podotknout, že tento typ montáže snižuje průhledovou výšku okna.

MONTÁŽ PŘIZNANÁ - Venkovní předokenní žaluzie - ryp lamely RS