Výsuvné markýzy

18000 x 5000 mm maximální rozměry
2 - 5 hod doba instalace
manuální
motorické
automatizací
možnosti ovládání
sensorika
montážní variabilita
speciální látky
doplňky

Výsuvné markýzy patří mezi nejoblíbenější a neprodávanější typy markýz. Patentované kloubové ramena dodávají výsuvným markýzám výjimečný a elegantní vzhled. V každé pozici poskytují dokonalé napnutí látky. Tyto typy markýz jsou vhodné pro zastínění teras a balkonů.

Poslat dotaz na produkt
CELOKAZETOVÉ MARKÝZY - Výsuvné markýzy

CELOKAZETOVÉ MARKÝZY

Jedinečná konstrukce, která zajistí jednotný design a zároveň v zavřeném stavu ochrání látku včetně výsuvných ramen v jakémkoliv ročním období. Látka je tak zcela chráněna proti dešti, sněhu a padajícímu listí. K dispozici je tvar kazety zaoblený a nebo hranatý.

OTEVŘENÉ MARKÝZY

Řadí se mezi nejekonomičtější a nejprodávanější variantu kloubových markýz. Technika markýzy disponuje volně dostupným návinem látky a není tak chráněna před celoročními vlivy počasí. Markýzu lze doplnit o stříšku, která životnost látky prodlouží.

OTEVŘENÉ MARKÝZY - Výsuvné markýzy
MOTORIZACE - Výsuvné markýzy

MOTORIZACE

Moderním trendem se stává domácí automatizace. Markýzy lze tak ovládat dálkovým ovladačem, sensorikou, chytrým telefonem, tabletem a nebo pomocí počítače. (Více o automatizaci a dálkovém řízení ( v Produkty/Domácí automatizace/Somfy)-bude proklik

SPOUŠTĚCÍ VOLÁN

Díky spouštěcímu volánu z předního profilu markýzy lze dosáhnout většího stínícího efektu a to zejména při vykrývání podsvitu sluníčka ze západní světové strany. Spouštěcí volán lze ovládat manuálně klikou, motoricky a nebo solárním pohonem.

SPOUŠTĚCÍ VOLÁN - Výsuvné markýzy
POTAHOVÉ LÁTKY - Výsuvné markýzy

POTAHOVÉ LÁTKY

Markýzy osazujeme prémiovými akrylovými látkami s povrchovou úpravou TEXGARD, které zaručují dlouholetou životnost, vodoodpudivost a stálobarevnost. Akrylové látky jsou impregnované proti plísním. K dispozici je řádově přes 150 typů látek. Markýzy lze osadit i speciálními látkami, které pro nás zajišťuje renomovaná společnost Sattler Group. Jedná se zejména o funkční látky zaměřené na maximální reflexivitu UV záření.

BARVY KONSTRUKCE

Konstrukci markýzy lze lakovat takřka do jakýchkoliv hladkých a strukturových barev. Nejkvalitnější povrchy tvoříme společně s renomovanými výrobci práškových barev mezi které se řadí TigerDrylac a Axalta Coating Systems.

BARVY KONSTRUKCE - Výsuvné markýzy
MONTÁŽ NA KROKVE - Výsuvné markýzy

MONTÁŽ NA KROKVE

Kromě běžných typů montáží jsme schopni zajistit i montáž na dřevěné krokve v převisu sedlové střechy. Montáž je provedena na speciální krokevní konzole.

SENSORIKA

Pokud jezdíváte často na dovolenou lze markýzu osadit čidly, které ji bez problému ochrání v průběhu vaší nepřítomnosti. Jedná se zejména o dešťová a větrná čidla.

SENSORIKA - Výsuvné markýzy